Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Germiyan Porselen & Seramik’te; Müşterimizin işini en az kendi işimiz kadar iyi tanımak. Esnek yapımız ve çalışma modellerimiz, seramik ve porselen teknolojilerini müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde uyarlayabilmemize ve şekillendirebilmemize olanak sağlamaktadır. Müşteri bizim için her şeydir. Her türlü işimizde müşteri ve ihtiyaçları bizim odak noktamızdır. Müşteri ihtiyacını tespit eder,buna uygun çözümü üretir, test eder ve müşterimize teslim ederiz.

 

Vizyonumuz 

Sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknolojik altyapımız ile Türkiye’nin önde gelen şirketlerinden biri olmak.

 

Misyonumuz

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile kurumlara ve bireylere; kullanım kolaylığı ön planda ileri teknolojik alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak.